sierpień 2022
8
poniedziałek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
20
Czerwiec 2022
25 tydzień
Bogny, Rafaeli, Rafała
Wtorek
21
Czerwiec 2022
25 tydzień
Alicji, Alojzego, Rudolfa
Środa
22
Czerwiec 2022
25 tydzień
Pauliny, Sabiny, Tomasza
Czwartek
23
Czerwiec 2022
25 tydzień
Albina, Wandy, Zenona
Piątek
24
Czerwiec 2022
25 tydzień
Danuty, Jana, Janiny
Sobota
25
Czerwiec 2022
25 tydzień
Łucji, Witolda, Wilhelma
Niedziela
26
Czerwiec 2022
25 tydzień
Jana, Pauliny, Rudolfiny

Aby uprawy były świeże

Czy pamiętasz, kiedy system nawadniania ogrodu zależy od Ciebie. Możesz wypełnić pojemnik zraszania i przejść pomiędzy rzędami roślin, podlewać każdą małą sadzonkę i wiedzieć, że będziesz mieć jutro czas aby powtórzyć ten proces? Jeśli jesteś podobny do mnie, pamiętasz, jak bardzo ten proces może przynieść ze sobą ból pleców. Tak dużo pracy trzeba zrobić, aby uprawy były świeże, by mieć zdrowe owoce i warzywa!

Popularność ogrodnictwa

Ogrodnictwo dzisiaj jest tak samo popularne - może nawet bardziej - niż rok temu, a dostawcy ogrodowych rozwiązań to zauważyli. Stworzyli wiele systemów nawadniania ogrodu dla każdego ogrodnika od takiego weekendowego po tego, który traktuje poważnie ogrodnictwo. Każdy może znaleźć rozwiązanie dla swoich potrzeb nawadniania!

Nawadnianie

Bez względu na to, czy potrzeba Ci kilku zraszaczy w ogrodzie czy też raczej wymagany jest długi system zraszający, można dostosować system nawadniania do swoich potrzeb. Możesz dostać kilka prostych końcówek zraszaczy, które można dołączyć do węża ogrodowego. Można nawet użyć ich w serii dla stworzenia pojedynczej linii wody. Te rozwiązania są nadal dostępne, i są bardzo popularne.

Indywidualny projekt

Co zrobić, jeśli chcesz, systemu nawadniania ogrodu dopasowanego indywidualnie? Pomyśl chwilę na temat samego nawadniania. W takim spersonalizowanym systemie strumienie wody są doprowadzone do każdej rośliny. Linia wody jest niewielki (o wielkości ołówka) a system ten jest prosty w obsłudze i łatwy w instalacji.

Zalety podlewania strumieniowego

Inną alternatywą jest system, który podlewa grzędy pomiędzy roślinami. Jest to dobry wybór, ponieważ
  • zachęca rośliny do tego, aby chciały dotrzeć z korzeniami do wody, co oznacza, że będziesz mógł osiągnąć większy i silniejszy system korzeniowy.
  • oznacza to lepsze warzywa i owoce dla Ciebie!

System nawadniania dla każdego

System nawadniania ogrodu nie jest trudny w instalacji? Każdy może to zrobić! Zapoznaj się z ofertą online lub lokalnego centrum ogrodniczego. Znajdziesz proste instrukcje i plany, jak zaprojektować system, który pozwoli na pozyskanie naprawdę pięknego ogrodu. Warto bliżej zapoznać się z tym tematem!
O tym pamiętaj przy nawadnianiu ogrodu
Ile jesteś w stanie wydać na podlewanie roślin?
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe