lipiec 2020
7
wtorek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
15
Czerwiec 2015
25 tydzień
Jolanty, Lotara, Wita
Wtorek
16
Czerwiec 2015
25 tydzień
Aliny, Anety, Benona
Środa
17
Czerwiec 2015
25 tydzień
Laury, Leszka, Marcjana
Czwartek
18
Czerwiec 2015
25 tydzień
Elżbiety, Marka, Pauli
Piątek
19
Czerwiec 2015
25 tydzień
Gerwazego, Protazego, Sylwii
Sobota
20
Czerwiec 2015
25 tydzień
Bogny, Rafaeli, Rafała
Niedziela
21
Czerwiec 2015
25 tydzień
Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ile jesteś w stanie wydać na podlewanie roślin?

Podlewanie jest podstawowym zadaniem, które ma zapewnić zdrowe, piękne i kolorowe owoce, warzywa zdrowy trawnik i ogród. Istnieje kilka opcji podlewania ogrodu, ale nie wszystkie opcje są odpowiednie dla każdego trawnika lub ogrodu. Najlepsze rozwiązaniem dla Ciebie będzie zależeć od wielkości i rodzaju trawnika i ogrodu, tego ile jesteś skłonny wydać i preferencji zużycia wody. Poniżej przedstawiamy kilka z najczęstszych opcji podlewania trawników i ogrodu.
  • 1. Podlewanie za pomocą węża? Jest to koniecznością, jeśli masz dość duży ogród lub trawnik. Użyteczność tego wynika ze zdolności odprowadzania wody ze źródła do miejsca, gdzie jest to rzeczywiście potrzebne. Węże do podlewania są w różnych kształtach i rozmiarach, a należy wybrać taki, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Opcje obejmują zwijarki, rozszerzalne zwijarki itp Pamiętaj, aby wąż był wykonany z trwałego materiału, który może służyć więcej niż w jednym sezonie sadzenia. Możesz uzyskać więcej z węża przez łączenie go z innymi opcjami (np zraszaczami) lub dodając do niego niektóre z akcesoriów (np rozpylacze.)
  • 2. Konewka - Jest to jedno z najstarszych narzędzi ogrodniczych, a jednak nadal cieszy się najbardziej popularnością zapalonych ogrodników. Starsze konewki były ciężkie, wykonane z metalu, ale nowsze wersje są w mniejszych rozmiarach, wykonane są z lekkich materiałów, np. guy i tworzyw sztucznych, są łatwiejsze w użyciu i bardziej wydajne.
  • 3. Zraszacze trawników - Może trzeba Ci czegoś do zraszania trawnika dla zapewnienia wystarczającej ilości wody do trawnika. Zraszacze trawników dostarczają wody (w postaci aerozolu) do trawników i są szeroko stosowane przez ogrodników. Dostępne opcje to różne zraszacze, które są mobilne, pop-up i bardziej tradycyjne formy. Mogą być ręczne lub automatyczne. Niektóre są złożone i wymagają instalacji technicznych.
  • 4. Systemy nawadniające - ta opcja działa bardziej efektywnie poprzez dostarczanie wody (w formie kroplówki) bezpośrednio do korzeni roślin.
Zatem co wybierasz?
O tym pamiętaj przy nawadnianiu ogrodu
Ile jesteś w stanie wydać na podlewanie roślin?
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe