lipiec 2020
7
wtorek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Wtorek
1
Grudzień 2015
49 tydzień
Blanki, Edmunda, Eligiusza
Środa
2
Grudzień 2015
49 tydzień
Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Czwartek
3
Grudzień 2015
49 tydzień
Hilarego, Franciszki, Ksawery
Piątek
4
Grudzień 2015
49 tydzień
Barbary, Hieronima, Krystiana
Sobota
5
Grudzień 2015
49 tydzień
Kryspiny, Norberta, Sabiny
Niedziela
6
Grudzień 2015
49 tydzień
Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Jak prawidłowo podlewać kwiaty i inne rośliny ogrodowe?

Temat podlewania roślin, szczególnie w okresie letnim, dotyczy każdego kto dysponuje kawałkiem swojego ogródka czy też działką wypoczynkową. Zadanie nie jest łatwe, bowiem samodzielne podlewanie nie tylko potrafi nas drogo kosztować, ale także nie zawsze jest dobre dla naszych roślin ze względu na ich zróżnicowane potrzeby. Jak wybrnąć z tej sytuacji oszczędzając pieniądze i dbając o rośliny, a przy okazji nie tracąc czasu? Odpowiedź jest tylko jedna ? zdecydować się na system nawadniania automatycznego.

Popularność automatycznych rozwiązań

Obecnie rozwiązania te stają się coraz bardziej popularne i dają nam szansę na korzystanie z wygody i skuteczności jaką wniosą one do naszego ogrodu. Rozwiązania automatyczne świetnie sprawdzą się zarówno w małych ogródkach, jak i większych. Można je stosować nawet na tarasach i balkonach. Możliwości jest zatem niemało. Takie opcje świetnie sprawdzą się również w szklarniach czy ogródkach warzywnych. Nie ma zatem na co czekać ? trzeba poznać bliżej te rozwiązania i jak najszybciej zastosować je na swojej działce. Automatyczne systemy nawadniania to szansa na wygodę, oszczędność wody oraz odpowiednie dbanie o nasze rośliny. Nie ma minusów, to same korzyści dla nas i naszego ogrodu.

Uniwersalne rozwiązania

Niezależnie od tego co chcemy nawadniać - rośliny na tarasie w donicach czy skrzyniach; rośliny na grządce czy rabatce, żywopłot czy trawnik. System można dostosować do każdej z tych stref. Każda z nich będzie i tak podlewana indywidualnie, zgodnie z zastosowanym rozwiązaniem i wskazaniami sterownika, który odpowiada za prawidłowe działanie całego systemu. Ogromną zaletą jest fakt, iż sterowniki nowoczesne wyposażone są nawet w czujnik deszczu. To dla nas gwarancja, iż w razie opadów nawadnianie nie będzie włączone, by nie marnować wody gdy nie jest to konieczne. Warto dowiedzieć się więcej o nawadnianiu automatycznym, informacji nie brakuje. Mamy do wyboru wiele różnych opcji, a instalacja może być zarówno podziemna, jak i naziemna, jest łatwa w montażu i w obsłudze, zatem na pewno będziemy z niej zadowoleni.
Nawadnianie po kropelce
Jak prawidłowo podlewać kwiaty i inne rośliny ogrodowe?
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe