wrzesień 2019
19
czwartek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
16
Listopad 2015
47 tydzień
Edmunda, Marii, Marka
Wtorek
17
Listopad 2015
47 tydzień
Grzegorza, Salomei, Walerii
Środa
18
Listopad 2015
47 tydzień
Klaudyny, Romana, Tomasza
Czwartek
19
Listopad 2015
47 tydzień
Elżbiety, Faustyny, Pawła
Piątek
20
Listopad 2015
47 tydzień
Anatola, Edyty, Rafała
Sobota
21
Listopad 2015
47 tydzień
Janusza, Marii, Reginy
Niedziela
22
Listopad 2015
47 tydzień
Cecylii, Jonatana, Marka

Nawadnianie po kropelce

Profesjonalne, szybkie i oszczędne nawadnianie ogrodu to dla większości z nas element niezbędny, by w pełni cieszyć się swoim ogrodem i roślinami jakie do niego wybraliśmy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu nawadniania kropelkowego nie ma najmniejszego problemu z tym, byśmy mogli uzyskać doskonałe efekty. Wszystko znajduje się bowiem w naszym zasięgu.

Konsultacje ze specjalistą

Zanim zdecydujemy się na zamontowanie systemu nawadniania i zakup odpowiednich komponentów powinniśmy koniecznie zastanowić się, a może i skonsultować ze specjalistą, jaki sposób nawadniania jest wymagany przez które z roślin. Pomoże nam to unikać błędów w poziomie nawadniania i uchroni nasze rośliny przed gniciem. Obecnie do dyspozycji mamy bardzo wiele elementów składających się na instalację do nawadniania kroplującego, znajdą się tam bowiem:
 • Urządzenie bazowe
 • Kroplownik rzędowy
 • Kroplownik końcowy
 • Zraszacz
 • Dysze zraszające
 • Funkcja poszczególnych elementów

  Elementów jest zatem nie mało. Pierwszy krok to zapoznać się z ich funkcjami. To pozwoli nam zdecydować czy będziemy korzystać ze wszystkich elementów, czy też niektóre nie będą dla nas ani trochę użyteczne. Przykładowo, w prostokątnych ogródkach, w których umieścimy jedynie niskie rośliny, bardzo dobrze sprawdzi się zraszacz. W przypadku żywopłotów zraszacz nie zda już jednak egzaminu. Kombinacje jakie możemy zastosować w ramach tego rozwiązania są naprawdę szerokie i na pewno uda nam się skutecznie dopasować rozwiązanie do naszych osobistych potrzeb.

  Linie kroplujące

  Nawadnianie kropelkowe to opcja nie tylko dla posiadaczy ogródków, wspaniale sprawdzają się one również na tarasach i balkonach, na których hoduje się rośliny w doniczkach czy skrzynkach. Wspaniale sprawdzą się one również przy firmach, gdzie nieraz hodowane są żywopłoty lub sadzone są szpalery iglaków. Kroplownik rzędowy doskonale sprawdzi się jako element nawadniający tego rodzaju rzędy roślin. Do naszych kwiatowych rabatek czy ogródków warzywnych najlepiej będą pasowały dysze zraszające. Rozwiązania te zadbają o zdrowie i doskonałą formę naszych roślin każdego dnia.
Nawadnianie trawników na obiektach sportowych
Nawadnianie po kropelce
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe