lipiec 2020
3
piątek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
20
Lipiec 2015
30 tydzień
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Wtorek
21
Lipiec 2015
30 tydzień
Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Środa
22
Lipiec 2015
30 tydzień
Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Czwartek
23
Lipiec 2015
30 tydzień
Sławy, Sławosza, Żelisławy
Piątek
24
Lipiec 2015
30 tydzień
Kingi, Krystyna, Michaliny
Sobota
25
Lipiec 2015
30 tydzień
Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Niedziela
26
Lipiec 2015
30 tydzień
Anny, Mirosławy, Joachima

Nawadnianie - wygodne i skuteczne

Kluczowe dla prawidłowego rozwoju naszych roślin i ogrodu jest odpowiednie nawadnianie. Bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego systemu nawadniania do posiadanych przez nas roślin, ale także do podłoża na jakim się one znajdują. Rozwiązań w naszym zasięgu jest wiele, należy jedynie wybrać odpowiednie dla naszego trawnika i roślin ogrodowych. Wśród dostępnych elementów, który montuje się w ogrodach celem prowadzeni aktywnego nawadniania znajdują się:
  • Mikrozraszacze
  • Zraszacze
  • Linie kroplujące

Specjalistyczne konsultacje

Umiejscowienie ich warto skonsultować z ogrodnikiem lub specjalistą od rozwiązań związanych z nawadnianiem ogrodu, by odpowiednio dopasować je do naszych indywidualnych potrzeb. Warto również wiedzieć jakie opcje sprawdzą się przy ciśnieniu wody jakim dysponujemy, od tego bowiem zależy jak wiele zraszaczy możemy umieścić w każdej z sekcji. Nawadnianie systemowe pozwala nam łatwo i skutecznie podlać rośliny jakie znajdują się w różnych miejscach w naszym ogrodzie z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Dlatego tak ważne jest dopasowanie tych elementów do potrzeb naszych roślin. To przekłada się nie tylko na zadowolenie z tego jak nasze rośliny się prezentują, ale i z tego, iż są one prawidłowo nawadniane.

No i oczywiście oszczędności

Dodatkowo możemy być zadowoleni z faktu, iż oszczędzamy pieniądze, bowiem nawadnianie odbywa się w maksymalnie ekonomiczny sposób.

Kontrola w automacie

Zastosowanie sterowników powoduje, iż bardzo łatwo możemy regulować to kiedy i jak nasze rośliny są podlewane. Dzięki elementom takim jak czujnik deszczu możliwe jest zapewnienie sobie spokoju, nawet kiedy nie ma nas w domu, a zaczyna padać. Wówczas system się po prostu nie załączy. Możemy zatem spać spokojnie, bowiem nasze pieniądze nie popłyną z wodą do podlewania roślin. Jeżeli odpowiednio dopilnujemy konserwacji naszego systemu na pewno uda nam się wiele zyskać na wykorzystywaniu tego nowoczesnego i funkcjonalnego rozwiązania. Jedno jest pewne - nie będziemy żałować decyzji o rozpoczęciu korzystania z tego rozwiązania, bo znacznie ułatwi nam ono życie.
Rodzaje systemu nawadniania dla szklarni
Nawadnianie - wygodne i skuteczne
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe