wrzesień 2022
26
poniedziałek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
3
Sierpień 2015
32 tydzień
Augustyna, Kamelii, Lidii
Wtorek
4
Sierpień 2015
32 tydzień
Dominiki, Dominika, Protazego
Środa
5
Sierpień 2015
32 tydzień
Emila, Karoliny, Kary
Czwartek
6
Sierpień 2015
32 tydzień
Jakuba, Sławy, Wincentego
Piątek
7
Sierpień 2015
32 tydzień
Donaty, Olechny, Kajetana
Sobota
8
Sierpień 2015
32 tydzień
Izy, Rajmunda, Seweryna
Niedziela
9
Sierpień 2015
32 tydzień
Klary, Romana, Rozyny

Ogród doskonale nawodniony

Jednym z zyskujących wciąż na popularności, a przy tym znanych od lat rozwiązań w zakresie nawadniania ogrodu jest nic innego jak nawadnianie kropelkowe. Zastosowanie tego rodzaju nawadniania daje doskonałe efekty dla krzaków, ale i kwiatowych rabatek. Na pewno będziemy zadowoleni z efektów zastosowania tego rozwiązania w naszym ogrodzie. To nie tylko doskonałe wsparcie dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, ale również prawdziwa oszczędność w zakresie nakładów na wodę do podlewania naszych roślin.

Mikro krople

Nawadnianie kropelkowe oparte na technologii mikro kropli pozwala na niezwykle precyzyjne dostarczyć wodę dla roślin. Nawadnianie kropelkowe to dla nas gwarancja, iż rośliny dostaną właśnie tyle wody ile im potrzeba, a nas nie będzie to kosztować więcej niż to absolutnie konieczne. Taki system nawadniania nie tylko można zastosować w ogrodzie do rabatek kwiatowych czy krzewów, doskonale sprawdzi się ono również w szklarniach. Coraz częściej rozwiązania takie znajdują zastosowanie również na balkonach i tarasach. h2>Skuteczność poprzez systematyczność Nawadnianie kropelkowe gwarantuje nam dokładne nawodnienie każdej rośliny. Dzięki szerokiej gamie najróżniejszych elementów instalacji, z których możemy skorzystać dopasowanie do potrzeb konkretnych rodzajów roślin nie stanowi żadnego problemu. takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w okresie upałów i gwarantuje nam to, że nasze rośliny nie ucierpią.

Łatwy montaż

Montaż instalacji nawadniającej nie jest szczególnie skomplikowany, jednak możemy znaleźć wiele firm, które oprócz komponentów świadczą również usługi związane z profesjonalnym montażem tych rozwiązań. To na pewno ułatwi sprawę. Jeżeli chodzi o rozwiązania w zakresie montażu można oczywiście zdecydować się na instalację naziemną, ale również podziemną. Wszystko zależy od tego czy zależy nam bardziej na czasie czy na estetyce rozwiązania. Linia kroplująca nie jest jednak ani gruba, ani szczególnie nieestetyczna, zatem możemy spokojnie decydować się na instalację naziemną. Warto przy planowaniu instalacji skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów.
Nawadnianie - wygodne i skuteczne
Jak ułatwić sobie dbanie o ogród?
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe