październik 2022
6
czwartek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
25
Maj 2015
22 tydzień
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wtorek
26
Maj 2015
22 tydzień
Eweliny, Jana, Pawła
Środa
27
Maj 2015
22 tydzień
Amandy, Jana, Juliana
Czwartek
28
Maj 2015
22 tydzień
Augustyna, Ingi, Jaromira
Piątek
29
Maj 2015
22 tydzień
Benity, Maksymiliana, Teodozji
Sobota
30
Maj 2015
22 tydzień
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Niedziela
31
Maj 2015
22 tydzień
Anieli, Feliksa, Kamili

Systemy filtracyjne wody dla Twojego ogrodu

Dodanie nowych rozwiązań nawadniających do ogrodu ze stawem to świetny pomysł, ale jedną z pierwszych rzeczy na jakie należy zwracać uwagę to fakt, by kupić najwyższej klasy system filtrowania wody, który może oszczędzić Ci ogrom ciężkiej pracy.

Chlor szkodzi roślinom

Bardzo chlorowana woda zabija mikroorganizmy, które znajdują się w glebie. A te mikroorganizmy są tam nie bez powodu. Ich zadaniem jest ochrona roślin. To jest właśnie przyczyna tego dlaczego ogrodnicy powinni omijać stosowanie chlorowanej wody. Podjęcie zdrowszego wyboru to uzyskanie czystszej wody. Przez uzyskanie systemu filtrów wody do ogrodu, 85% chloru z wody którą wpuszcza się do ogrodu wężem jest usuwane.

Filtry do wody

Woda z systemu filtracyjnego w ogrodzie jest również korzystna dla psów. Dzieci mogą bawić się pod jednym z takich zraszaczy. W rzeczywistości, może to być również z powodzeniem stosowane do mycia samochodów. Systemy filtrowania wody są potrzebne dla ogrodnictwa. Nie masz się czym martwić, ponieważ są one całkowicie nietoksyczne. Taki system filtracji wody może także oczyścić wodę w ogrodzie. Mało tego, będzie także chronić ekosystem w stawie. Wyobraź sobie pożyteczne owady które można byłoby zabić, jeśli zaczniesz dokładnie czyścić staw przy użyciu wody chlorowanej. Tak jak w każdym urządzeniu elektronicznym, systemy filtracyjne wody ogrodu można ładować. Filtry można również zastąpić w odpowiednim czasie, jeśli tego wymagają i nie jest to wcale problemowe.

Trudny wybór

Wybierz system filtrów, który najbardziej odpowiada do Twoich potrzeb. W ten sposób, utrzymanie go będzie dużo łatwiejsze. Istnieją systemy filtracyjne wody do ogrodu, które już zawierają wstępnie filtrowanie w wężu. Ma to na celu sterowania przepływem wody w jeszcze bardziej skuteczny sposób.

Chrońmy życie w ogrodzie

Większość ogrodników może zapytać, dlaczego trzeba pozbywać się chloru w ogrodzie. Oczywiście dlatego, że chcesz zachować pożyteczne owady w ich naturalnym ekosystemie. Chloru zabija żywe organizmy, takie jak bakterie i grzyby, ale w tym samym czasie również zanieczyszcza źródła wody. Chlor jest szkodliwy dla roślin.
Woda w ogrodzie: źródło życia i radości
Jeśli masz ogród
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe