wrzesień 2022
27
wtorek
Start
Kontakt
Mapa strony
Do pobrania Szkolenia Wskazówki
Poniedziałek
20
Lipiec 2015
30 tydzień
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Wtorek
21
Lipiec 2015
30 tydzień
Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Środa
22
Lipiec 2015
30 tydzień
Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Czwartek
23
Lipiec 2015
30 tydzień
Sławy, Sławosza, Żelisławy
Piątek
24
Lipiec 2015
30 tydzień
Kingi, Krystyna, Michaliny
Sobota
25
Lipiec 2015
30 tydzień
Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Niedziela
26
Lipiec 2015
30 tydzień
Anny, Mirosławy, Joachima

Zaangażuj w to system nawadniania!

Dla ludzi, którzy są zainteresowani posiadaniem dobrze utrzymanego i pięknego ogrodu podlewanie ogrodu jest prawdziwie kłopotliwym procesem. Konwencjonalne techniki ogrodnicze nawadniania będą obejmować marnotrawstwo wody i są dość niechlujnie. Jednym z najlepszych rozwiązań w celu zwalczania tego problemu jest zaangażowanie w to systemu nawadniania, który został niedawno dzięki osiągnięciom w dziedzinie nauki i technologii osiągnął wysoki poziom. Ta nowa technologia może pomóc uniknąć marnotrawstwa wody, czasu i pieniędzy.

To proste!

System nawadniania to właściwie tylko cienkie rury ułożone razem i przeznaczone do przesyłania pojedynczych kropel wody bezpośrednio do korzeni roślin, co wymaga podlewania. To sprawia, że korzystanie z najbardziej innowacyjnej techniki nawadniania high tech roślin w XXI wieku jest dostępne dla każdego.

Też na Twoją kieszeń

Ten system jest w przystępnej cenie i nie wymaga profesjonalnego montażu. Proces jest tak proste, jak włączanie i wyłączanie zwykłego kranu. Po prostu wymaga około jednej do dwóch godzin instalacji w ogrodzie. Możesz również ustalić panele sterujące dla tego systemu, co oznacza, że wiele programów podlewania może być zmechanizowane. Powoduje to, że każdy kwiat dostaje tylko wymaganą ilość wody na dokładnie określonej częstotliwości bez wysiłku z Twojej strony.

Oszczędność

Inne techniki, takie jak nawadniające zraszacze wodne też niosą ze sobą sporo marnotrawstwa wody i wobec tego system nawadniania okazuje się być o wiele bardziej zaradny. Ten nowy sposób nawadniania również okazuje się bardzo skuteczne w obniżaniu ryzyka choroby u roślina kiedy woda jest brana bezpośrednio do korzeni. Funkcja ta staje się niezwykle przydatne, jeśli mamy na myśli kwestię roślin uprawnych. W efekcie rośliny będą zdrowsze.

A zalety są oczywiste!

Więc jeśli jesteś właścicielem ogrodu postaw na system nawadniania kroplowego bo już dziś nie ma wątpliwości, że w ten sposób:
  • będziesz oszczędzać na rachunkach za wodę
  • będzie można mieć pewność, że rośliny będą rozwijać się zdrowo.
  • jest to też pomoc dla środowiska.
Rodzaje systemu nawadniania dla szklarni
Nawadnianie - wygodne i skuteczne
Akwedukt Group
logotyp Hortis
Hortis Marek Ziółkowski
tel.fax: 42 680 10 49
kom. 601 07 10 44
biuro@hortis.pl

netBOX - Strony internetowe